Türkçe Almanca İngilizce

Begel Online Broşür

Begel Katalog

Tanıtım Videomuz

Begel Germany Mail
Begel Germany Twitter Resmi Hesabı
Begel Germany Facebook Resmi Hesabı

Üretim Çözümleri

Üretimde kalite ve süreklilik her zaman ana felsefe taşlarımızdan biri oldu.  Hiç ara vermeden ürün geliştirerek, kendi üretim ürünlerimizin çeşidimizdeki oranını her geçen gün arttırıyoruz. Bununla birlikte makina ve donanım yapmaktan hiçbir zaman kaçınmayan Begel Germany katma değer yaratma misyonuna da devam etmektedir. Bünyesinde bulunan plastik, saç ve metal işleme tesisleinde halen çeşidindeki ürünlerin %50 ye yakınını üreten Begel Germany, son yıllarda labrotauar, ölçme ve analiz, kalite kontrol sistemlerine yatırımlarını arttırarak müşterilerine OE kalitesinde ürünler üretmektedir.

Begel Germany, üksek hassasiyetle hizmet çerçevesinde, komple bir işçilik yelpazesini, tek elden” sunmaktadır. Üretim bölümleri, baştan sona kontrollü bir üretim zincirini oluşturmaktadır:

 Kalıp yapımı ve talaş kaldırma bölümünden, sertleştirme ve kendi ölçme bölümümüzde kalite güvenliğine kadar her adımda en yüksek kalite standartlarına uyum sağlamak bir üretici olarak bizim doğal ve temel görevimizdir.
 

Plastik Enjeksiyon Ünitesi

 Poliüretan ve plastik ürünler ise 2000 metrekare büyüklüğündeki plastik enjeksiyon ünitesinde, 250 ile 2000 gram arasında işleme kapasitesine sahip enjeksiyon makinelerinde, 1. sınıf hammaddelerle, sıfır hatalı, paketlemeye ve  sevke hazır şekilde üretilir.

 

Metal İşleme Ünitesi

 2000 metrekare kapalı alana sahip kalıp ve talaşlı imalat ünitesinde, tüm kalıp ve talaşlı imalat metal parça ihtiyacı, son teknoloji ürünü çoklu CNC Kesme, CNC Torna, CNC Freze, dik işlem CNC Taşlama makinelerinde, hassas ölçümlemeler ve özenli çalışmayla üretilmektedir.

  

Saç İşleme Ünitesi

 1200 metrekare kapalı alana sahip metal şekillendirme ünitesinde, sac mamul ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu işlemlerde değişik tonajlardaki eksantrik ve hidrolik presler kullanılarak metal şekillendirmede dünya standartları ışığında müşteri taleplerine cevap sağlanmaktadır. 

Begel Germany | Kurumsal
Begel Germany Mail
Begel Germany Twitter Resmi Hesabı
Begel Germany Facebook Resmi Hesabı

© 2015 BEGEL GERMANY
Bu web sitesi webXT Araçları kullanılarak oluşturulmuştur.